Меблі для сучасної кухні: як обирати та рекомендації

Сучасні кухонні гарнітури поєднують у собі практичність, мінімалізм та функціональність. Вони також простежується тенденція до натуральності, що проявляється у використанні під час їх виготовлення лише безпечних матеріалів.

У цій статті ми розглянемо характерні особливості сучасних кухонних гарнітурів, їх різновиди та технології виготовлення. Якщо ви шукаєте, де можна придбати готовий модуль або оформити виробництво на замовлення, рекомендуємо замовити кухні у компанії Nesto за посиланням. Тут ви знайдете великий вибір рішень, що відповідають запитам найвибагливішого покупця. Всю додаткову інформацію варто уточнити у менеджерів, вони також зорієнтують вас в асортименті, допоможуть підібрати оптимальну модель кухні.

Основні стилі сучасних кухонь

Модерн вважається найбільш популярним стилістичним напрямком, для якого характерна нестандартна форма конструкції та широка різноманітність колірних рішень. За рахунок різнопланової комплектації, яка підбирається індивідуально, та кільком варіантам декору, такі кухонні гарнітури вважаються найбільш ефектними. Вони можуть візуально розширити простір.

Кантрі вважається традиційним американським стилем. Це аналогія Провансу для США. За рахунок грамотного його використання, з його допомогою можна створити вкрай затишну атмосферу.

Ще один стилістичний напрямок, який залишається на веслуванні популярності – це класика. Для неї характерні вишукані та акуратні лінії, що вигідно відрізняють її від інших напрямків. Але класика поступово втрачає позиції, особливо якщо йдеться про необхідність купівлі гарнітура для невеликого приміщення. У такому випадку оптимальним варіантом стане встановлення лаконічного модуля.

Як вибрати кухонний гарнітур

Вибираючи гарнітур для кухні, потрібно відштовхуватися від габаритів приміщення та виділеного бюджету. Для квартири краще вибирати прості за конструкцією моделі, в яких головний акцент буде зроблено на функціональності. Окремий момент – вибір матеріалу для виготовлення гарнітуру. Найдорожчою сировиною для меблів вважається натуральний масив. Такі меблі прослужать десятки років, не втративши первісного стану. Такий комплект виглядатиме розкішно навіть через 20 років експлуатації. Його недолік – у дуже високій ціні. Недорогою альтернативою натуральному масиву вважаються кухні зі шпону, які також досить практичні.