Як правильно обирати меблі на кухню та рекомендації

Приступаючи до ремонтних робіт кухонного приміщення, особлива увага приділяється вибору стилю. Так, одним з найпоширеніших стилів є стиль модерн.

Але як оформити кухню, дотримуючись даного напрямку? Щоб правильно оформити приміщення, можна виконати кухні на замовлення ціни.

Переваги

Оформляючи кухню в стилі модерн, можна досягти візуального збільшення простору. Такий підхід особливо хороший для невеликих кімнат. Збільшення простору здійснюється за рахунок використання скляних поверхонь, що відбивають.

Також можна виділити і інші переваги стилю модерн для оформлення кухні:

  1. Наявність широкого розмаїття колірної гами.
  2. Різноманітність матеріалів, які використовуються для оформлення приміщення.
  3. Можливість придбати меблеві конструкції, виконані з пластика, металу, скла, або з якісної міцної матерії.

Вибір меблі

Купуючи меблі на кухню в стилі модерн, бажано вибирати гарнітур, що володіє прямою, Г-подібною або П-подібною формою. Матеріал, з якого може бути виконана мебля, може бути найрізноманітнішим, наприклад, деревина, пластик, метал, скло, або ПВХ плівка.

Щоб мебіль більше характеризувала стиль, вона повинна супроводжуватися вузькими ручками-лініями, виконаними за типом фурнітури. Також допускається повна відсутність ручок, а відкриття шаф, в такому випадку, здійснюється за допомогою натискання на дверцята. Такі конструкції дозволяють заощадити простір і використовувати мінімум декоруючих компонентів. Варто відзначити, що стиль не любить гострих кутів, отже, вибираючи меблі, бажано віддавати перевагу заокругленим формам.

Щоб облаштувати кухню в стилі модерн, також можна придбати модульні конструкції, або виконати меблі під замовлення. Такі конструкції повністю відповідають індивідуальним вимогам і дозволяють організовувати робочий простір найбільш зручним для господині чином. Щоб облаштувати невелике приміщення, можна розмістити півострівок у вигляді обідньої зони. При цьому важливо враховувати кілька ключових особливостей:

  1. Острів може бути, як пересувним, так і стаціонарним.
  2. Якщо острів не оснащується технікою, бажано вибирати стаціонарну модель.
  3. До острова слід проводити комунікації ще в момент проектування кухні.
  4. Над поверхнею слід розміщувати витяжку.

Також варто розуміти, що розміщення острівця передбачає виконання підйому підлоги, а також проводку освітлення стельового типу.