Купівля квартири в Україні: подробиці і правила процедури

Незалежно від того, планується покупка квартири в новобудові чи на вторинному ринку, необхідно дуже уважно підходити до даного процесу.

Важливо перевірити багато моментів, щоб не попастись в пастку шахраїв. Розглянемо основні моменти, на котрі потрібно звернути увагу перед тим, як купить квартиру на parus-city.lviv.ua/1-kimnatni-kvartyry.

На що звернути увагу

Важливо знати, що ріелтори дуже часто поспішають при продажі квартири, оскільки намагаються швидко заробити гроші. Кожен покупець має добре обдумати свій вибір, і ні в якому випадку не давати ніяких задатків. Необхідно звернути увагу на декілька основних моментів:

  1. Кількість власників квартири можливість кожного з них бути присутнім при підписанні договору купівлі-продажу.
  2. Наявність серед власників неповнолітніх осіб.
  3. Термін, на протязі якого квартира знаходиться у власності.
  4. Наявність людей прописаних у квартирі.
  5. Наявність орендарів.
  6. Наявність заборгованостей по комунальних послугах.

При виборі квартири в новобудові, слід звернути увагу на компанію, що займається будівництвом. Наявність заморожених проектів змушує дуже уважно підходити до даного питання, оскільки кожній ризикує втратити свої гроші. Але разом з тим, покупка квартири в новобудові має багато переваг, оскільки покупець отримує можливість вигідно інвестувати в нерухомість.

Тому рекомендується уважно перевірити інформацію про будівельну компанію, перевірити документи, ознайомитись з відгуками в інтернеті. Максимально зібрана інформація допоможе здійснити вигідну покупку.

Правила покупки

Плануючи покупку квартири, слід уважно вивчити ринок, що допоможе скласти картину відносно вартості нерухомості, залежно від її особливостей. Ціна залежить від району міста, загального стану будинку, безпосереднього стану самої квартири, площі, планування і т. п.

Для пошуку квартири рекомендується користуватись послугами агентств нерухомості, що дозволить швидко підібрати потрібний варіант. Спеціалісти таких компаній допоможуть також з юридичними питаннями відносно перевірки історії квартирі та інших моментів.

Договір купівлі-продажу оформляється в нотаріуса. Необхідно передбачити, що покупка супроводжується сплатою податку, розмір котрого залежить від розміру оціночної вартості. Потрібно уважно перевіряти правильність внесених даних в договір, щоб потім не зіткнутись з неприємностями.