Обираємо штори для вітальні та вимоги до них

Вітальня часто виконує функцію суміщеної кухні-їдальні. Тому при виборі штор потрібно дотримуватися кількох правил.

Вибрані найменування повинні бути доречними в кімнаті з точки зору дизайну, при цьому бути досить практичними.

В даному оглядовому матеріалі ми розглянемо, що представляють собою сучасні штори, які критерії треба враховувати при виборі моделей для вітальні. Якщо ви шукаєте, де само можна штори у Львові замовити, варто перейти за посиланням та обрати найменування, які відповідають вашому смаку та фінансовим можливостям. У каталозі представлено відмінний вибір моделей, які повністю відповідають заявленим характеристикам. При цьому асортимент постійно поповнюється актуальними рішеннями. Вас також приємно здивує доступна цінова політика та наявність додаткових послуг.

Загальні правила вибору штор у вітальню

Вибираючи штори в вітальню, потрібно ґрунтуватися на наступних правилах:

  • оптимальний підхід при виборі штор – під колір шпалер. Це дозволить створити гармонійну стилістичну концепцію. Але вони повинні бути на два тони темніше або світліше, щоб не зливатися зі шпалерами;
  • підбирати їх під колір меблів. В такому випадку гардини будуть співзвучні гарнітуру, або з найбільшим об’єктом. Частіше за все це диван;
  • для можливості створення оригінального інтер’єру також використовуйте ідентичну тканину для пошиття текстилю для дивана.

Сучасні різновиди штор для вітальні

Крім класичних портьєр та тюлі, які ідеально підходять для даної кімнати, останнім часом величезний попит мають нитяні моделі. Вони виглядають оригінально, особливо на тлі традиційних рішень. В їх основі лежить сукупність ниток, які виконують ідентичну функцію, що й тюль.

До числа популярних моделей також відноситься римські штори та жалюзі.

Римські штори привертають масового покупця тим, що вони універсальні, тому будуть добре виглядати в будь-якій стилістиці. Вони підійдуть до актуального сьогодні скандинавському або органічно впишуться в класичний інтер’єр. Головне – вибрати модель, яка ідеально підійде за відтінком. Для римських штор в цілому характерні строгі геометричні лінії.

Жалюзі відмінно захищають від яскравого світла та сторонніх поглядів. Вони можуть бути вертикальними або горизонтальними, їх також можна повісити та в вітальню. Єдиний стиль, в якому вони виглядають погано – класика. У стилях «під старовину» жалюзі також недоречні.