В які стилі дизайну найкраще впишуться міжкімнатні двері прихованого монтажу

Надати приміщенню цілісності та візуально збільшити невелику кімнату можна, встановивши двері прихованого монтажу.

Вони є одним із найсучасніших рішень, яке відмінно вписується в будь-який дизайн.

На сайті фабрики дверей ТМ Cortez в Україні можна замовити міжкімнатні двері прихованого монтажу напряму від виробника — https://cortez.ua/g72205515-mezhkomnatnye-dveri-skrytogo. Унікальність конструкції забезпечує прихований монтаж. Двері мають сертифікати якості та гарантію, тому будуть тривалий час виконувати свою функцію не втрачаючи первинних характеристик.

Двері прихованого монтажу в інтер’єрі

В сучасному стилі інтер’єру двері прихованого монтажу грають ключову роль. Вони можуть стати яскравим акцентом або злитися з дизайном стін. Така конструкція ідеально підходить для інтер’єру в стилі мінімалізм, яка покривається тим же матеріалом, що й вертикальні поверхні.

Придбавши двері для стилю лофт їх можна задекорувати плиткою, яка буде відображати стиль. Розкішно виглядатимуть такі міжкімнатні двері в стилі прованс. Їх можна пофарбувати, використовуючи патину або імітувати фіранки з рослинним принтом.

Модель для класичного інтер’єру або Artdeco може бути оформлена у велике дзеркало з рамою.

Як підібрати міжкімнатні двері прихованого монтажу

Вибір методу оформлення дверного полотна напряму залежить від інтер’єра приміщення. Також варто визначитись із типом конструкції. Міжкімнатні двері прихованого монтажу бувають односторонні та двосторонні. За способом відчинення можна обрати розсувні, які підходять для невеликих кімнат. Класичним рішенням стане розпашна модель, яка підходить для більшості приміщень.

Плануючи придбати двері на замовлення необхідно точно вказати параметри отвору, товщину дверного полотна та тип конструкції.

Як відбувається прихований монтаж дверей

Під час встановлення дверного полотна врівень зі стіною застосовується метод прихованих петель врізного типу. При цьому не використовуються лиштви. Можна встановити конструкцію навіть без ручок. При цьому використовуються роторні механізми. Також можна виконати прихований монтаж дверей з прихованими ручками, які актуальні для розсувних моделей. В цьому випадку вони будуть відкриватися поштовхом або натисканням на спеціальний важіль. При необхідності на них встановлюють магнітні замки.