Які обрати офісні столи для персоналу та поради

Офіс – це не тільки люди, це певний набір меблів та техніки. І основа робочого місця – офісний стіл. Вони бувають досить різними, але правильно підібраний стіл просто море плюсів.

Потрібно тільки обрати меблі на https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=3.

Переваги

Офісні столи ергономічні. Вони оптимальні для більшості людей висоти і дозволяють розмістити всі потрібні для роботи речі. Зручні відсіки та полички гарантують: нічого не загубиться.

Хороший стіл — довгострокове вкладення. Такі меблі прослужать десятки років, змінить не одного власника і чудово переживе офісний переїзд. А ще її просто доглядати.

Офісні столи (разом з іншими меблями) формують загальний вигляд офісу. Вони повинні бути привабливими, але не відволікаючими від роботи. Стильні, лаконічні, витримані в єдиній стилістиці столи зроблять офіс по-справжньому шикарним та представницьким. Клієнти точно перейнятися. Та й співробітникам працювати у гарному кабінеті приємніше.

До речі про роботу. Хороший офісний стіл влаштований так, що працювати за ним можна довго годинами. Зрозуміло, в комплекті має йти якісний офісний стілець. Співробітник, якому комфортно, набагато продуктивніший за свого колеги, що мучиться за незручним високим столом.

Різновиди

Класичний офісний стіл письмовий. Це пряма або кутова стільниця та одна або дві тумби для документів. Місця для ніг достатньо, а потрібні речі на відстані витягнутої руки. Дуже вдалий варіант.
Але сьогодні найчастіше зустрічається інший різновид — комп’ютерний стіл. У нього є висувна стільниця для клавіатури та миші, часто є відсік для системного блоку. Робоче місце максимально естетичне та функціональне.

Третій різновид — столи для брифінгу. Вони часто вбудовують розетки, деяку техніку. Відсіків для документів може бути. Столи для переговорної місткі та зручні, відмінно поєднуються із сучасними гаджетами.

Нарешті, у ресепшн є свій стіл — функціональна стійка. Вона дозволяє реєструвати відвідувачів найефективнішим чином.

Офісні столи роблять із різних матеріалів. Найзатребуваніші — ДСП та МДФ. Вони поєднують у собі дешевизну та привабливий зовнішній вигляд. Столи з деревного масиву більше підходять керівникам: для пересічних співробітників вони дуже дорогі. Цікаве рішення – металева рама та скляна стільниця. А багато стійки для ресепшн роблять із штучного каменю.