Особливості матраців з незалежними пружинними блоками

Якість сну, загальне самопочуття та висока працездатність зранку багато в чому залежать від того, чи комфортно нам спати.

Незручний, старий чи неякісний матрац може призводити до безсоння, викликати проблеми з хребтом та суглобами, впливає на наш настрій та загальний стан організму. Тому дуже важливо облаштувати своє спальне місце відповідним матрацом.

Матрац з незалежними пружинами мають велику перевагу перед конструкціями зі залежними пружинами, бо пружинні блоки не сполучаються між собою і дозволяють досягти оптимального розподілу навантаження та підтримки тіла під час сну та відпочинку.

Ортопедичні матраци з незалежними пружинами: Основні характеристики

Наш магазин пропонує пружинний матрац купити в Києві або замовити безкоштовну доставку по Україні. Але перед цим ознайомтеся з основними характеристиками матраців із незалежними пружинами, адже моделі з нашого асортименту мають різні види наповнювачів та ступені жорсткості, відрізняються розмірами та мають інші експлуатаційні якості.

Особливості ортопедичних матрасів https://sleepfly.com.ua/ua/ortopedicheskie-matrasy з незалежними пружинними блоками:

  • Автономне розташування пружин та поступовий розподіл навантаження. Кожна пружина поміщається в окремий спеціальний чохол, що дозволяє уникати впливу металевих елементів на інші компоненти матраца, убезпечує їх від пошкодження.
  • Матрац повторює контури тіла, забезпечує розслаблення м’язів, сприяє зручності та комфортності відпочинку.
  • Не прогинається. Завдяки чіткому розподілу навантаження різних частин тіла немає ефекту гамака, бо матрац добре зберігає форму саме завдяки тому, що пружини не зчеплені між собою і, таким чином, одна пружина не впливає на іншу.
  • Забезпечення ергономічного положення тіла.
  • Довгий термін експлуатації. Матрац середньої жорсткості із незалежними пружинами завдяки точковому навантаженню має кращі експлуатаційні характеристики, бо така конструкція забезпечує високу адаптивність і практично не утворює вм’ятин чи провалів.
  • Ідеальний вибір для людей із захворюваннями хребта чи суглобів. Зручне розташування на матраці з незалежними пружинами убезпечить від виникнення болів, оніміння кінцівок та порушення кровообігу, що виникають від незручного положення тіла під час сну.

Як вибрати матрац з незалежними пружинами

Сучасні матраци з незалежними блоками пружин зручні, практичні та довговічні. Різні моделі можуть відрізнятися рівнем жорсткості та щільністю пружин. Чим вони ближче розташовані одна до одної, тим жорсткіше буде матрац.

При виборі слід також враховувати й цю особливість, зважаючи на рівні жорсткості:

  • Низький рівень. Піддатливий, помірно м’який матрац, оптимальний для людей похилого віку.
  • Середній рівень. Підходить для дорослих, що не мають особливих проблем із хребтом. Найпопулярніший варіант для всіх, кому важливі зручність та оптимальна ціна виробу.
  • Високий рівень. Може використовуватись для молоді та як лікувальний варіант людям, що мають захворювання спини.

Ви можете в нашому інтернет-магазині купити матрац з незалежними пружинами відповідного розміру. Ми пропонуємо матраци з розмірами 140х200, 160х200, 180х200 та інші.

Купити пружинний матрац недорого в Україні

У каталозі нашого магазину www.sleepfly.com.ua ми пропонуємо матраци різних типів, розмірів та цінового діапазону. Завдяки широкому вибору ви маєте можливість купити матрац високої якості від надійних виробників з безкоштовною доставкою по Україні. Вся продукція екологічна, гіпоалергенна та безпечна для використання дітьми та людьми, що мають проблеми зі здоров’ям.

Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію та допоможуть з вибором матраців з урахуванням ваших побажань та уподобань.