Вибір правильного матраца для здоров’я та якісного сну

Тропічні фрукти, як виявилося, не лише надають особливого смаку шоколадним батончикам. У кокосі використовується не тільки молоко та м’якоть.

Кокосова койра виявилася чудовим наповнювачем для такого виробу як матрац.

Штучні матеріали не мають властивостей натуральних наповнювачів, тому вони не можуть повноцінно замінити кокосову койру. Пориста структура волокон робить кокосовий матрац чудово вентильованим. Натуральний наповнювач надає виробам низку корисних властивостей.

Так, властивості натурального наповнювача повністю виключають появу неприємних запахів, принад, процесів гниття. Високі водовідштовхувальні властивості матраців із наповнювачами на натуральній основі дозволяють їх активно використовувати для сну дітей. Вироби легко висушуються, оскільки матеріалом волога не глибоко вбирається.

Жорсткість кокосової койри надає виробам ортопедичний ефект. Опорно-руховий апарат сплячого знаходиться в оптимальних умовах для відпочинку. Уві сні відбувається безліч важливих процесів в організмі людини. Правильне становище хребта під час сну важко переоцінити.

Вартість таких матраців не можна назвати низьким. Однак, якщо йдеться про вироби, які забезпечують здоровий сон щодня, заощаджувати не варто. Інша річ, якщо потрібно купить, наприклад, ортопедичний матрас 160х200 для дачі недорого. На дачі ночувати доводиться зрідка, тому вибирати з каталогу https://magdek.com.ua/matrasi/matrasy-160-200 дуже дороговартісні двоспальні матраци для дачі недоцільно.

Кокосові матраци забезпечують ортопедичний ефект не лише матеріалів наповнювача. Незалежний пружинний блок розрахований певну масу тіла сплячого. Жорсткість виробів регулюється ступенем жорсткості наповнювача та кількістю його шарів.

Такий виріб здатний прослужити кілька десятків років при щоденному навантаженні. Його структура забезпечує високу міцність, довговічність та зносостійкість.

Постільні кліщі та шкідливі мікроорганізми обходять стороною такий матрац кокосова койра не дозволяє їм розмножуватися, оскільки пропускає повітря, виключає умови для їх розмноження.

Сьогодні майже всі сім’ї з дітьми знають, що таке кокосові матраци. Дитячий хребет не пристосований спати на м’яких перинах. Формуючись, може деформуватися від зайвої м’якості ложа для сну. Тому варто приділяти увагу здоров’ю дітей та власному, обираючи правильний матрац.