Як Кличко відреагував на зауваження Пальчевського з приводу його роботи

Офіційний портал Києва повідомляє, що міська влада наполягає на негайному процесу очищення території заводу «Радикал».

За попередніми даними, звернення до АМКУ та уряду стосовно державної фінансової допомоги було підготовлене. Це необхідно для демеркуризації «Радикалу». Що про це думають депутати київради, ще невідомо.

Ця новина була б позитивною двадцять років тому, а не у 2020 році.

В 1996 році Радикал, що знаходився на Червоноткацькій, розпочав процедуру банкротства. Цей процес завершився лише через 4 роки. Натомість ліквідації об’єкту на його території було розлито більше 100 тон ртуті. За увесь час вдалося зібрати менше половини отруйної речовини. Цех с електролізу вважається найбільшим забруднювачем, необхідна термічна демеркуризація.

Не вважаючи на те, що Кличко обіймав посаду мера Києва на протязі шести років, він навіть не намагався вирішити питання «Радикалу». Завод продовжує труїти мешканців столиці України. Кличко тільки перекладає папірці та листується між установами, але це не призводить до жодних результатів.

Мабуть, і нинішньої новини ми б чекали довго, але розпочалися перегони між мерами у столиці. Реакція Кличко на дії Пальчевского, що зайняв проактивну позицію та виразив бажання вирішити глобальні проблемі Києва, була миттєвою. Пальчевський висвітлює актуальній стан справ у столиці України, не дає владі приховати свої безправні дії за гарними піар-заходами.

Образ Кличка остаточно похитнувся, коли Пальчевський опублікував відео про завод. Він показав, що об’єкт реально загрожує киянам. Кандидат змусив минулого боксера відповісти на його заяву.

Це відбувається не вперше. До цього Пальчевський записав відео, де був відображений жахливий стан доріг у різних частинах міста. Кличко миттєво показує бурхливу діяльність по ремонту асфальту, ані на секунду не хвилюючись за тотальні пробки.

Державна політика – це серйозна діяльність, що не має складатися з роликів. Пальчевський запропонував Економічну платформу и Стратегічній план розвитку Києва. На все це Кличко лише дає нові обіцянки, що їх вже чули декілька років тому. Нащо йому інфраструктура та реалістичній Генеральний план, якщо можна просто відкрити декілька нових фонтанів, натиснувши на патріотичність киян?

Пальчевський дійсно дратує Кличка, адже заважає йому проводити комфортні кампанії. Зараз на просторах інтернету можна знайти багато різних чорних піар-матеріалів, які розроблені проти Пальчевського. Але здогадатися, хто фінансує цей креатив, дуже легко.