Як обирати м’які меблі до вітальні та декілька корисних порад

Вітальня є головною кімнатою у житловому просторі. Це стосується будь-яких будинків чи квартир. Вона повинна виконувати відразу кілька функцій, для чого її постачають м’якими меблями.

Ці предмети можуть мати різну форму та габарити, призначені для розміщення однієї або кількох осіб. Для оснащення приміщення пропонується замовити меблі на https://lux-mebli.net/ua/, де є широкий асортимент виробів.

Види

Серед предметів м’яких меблів, які підходять для оснащення вітальні, варто виділити:

  1. Дивани, які стануть центром зони відпочинку в кімнаті, сформують основний простір, зможуть розмістити одну або кількох людей. Вони можуть бути прямими, кутовими, модульними, мати механізм розкладки, щоб перетворюватися на спальне місце.
  2. Крісла відносяться до індивідуальних засобів розміщення людей, проте вони теж можуть мати механізм трансформації, щоб перетворюватися на спальне ложе.
  3. Софа, тахта, кушетка призначені для сидіння та лежання, вони можуть заміняти собою диван, або слугувати доповненням місця відпочинку.
  4. Банкетки та стільці є предметами для індивідуального розміщення людей. Перші варіанти підходять для посадки людини біля журнального столика, перед каміном, стільці використовують біля високого столу.

Вибір

Купуючи м’які меблі, варто врахувати їх форму, габарити, варіанти використання, розміри кімнати, її конфігурацію. Насамперед варто думати про розміщення предметів, щоб утворилася єдина зона, розкид крісел, диванів та інших меблів виглядатиме некрасиво, саме приміщення стане незатишним.
Важливо провести виміри вітальні, вибрати місце для розміщення предметів, розрахувати їх габарити, щоб залишити простір для зручного переміщення людей. Також враховується положення телевізора, шаф та інших елементів інтер’єру.

Колір м’яких меблів, тип її оббивки гармоніювати зі стінами та іншими предметами інтер’єру. Іноді працює контраст, проте при великій кількості подібних виробів, варіант більше дратуватиме.
Конструкція диванів та крісел, можливість їх розкладки буде важливою, якщо вітальня використовується для відпочинку людей чи нічного сну.

Тип оббивки визначить довговічність меблів, можливості для догляду за нею. Найбільш оптимальний варіант за поєднанням ціни та довговічності – тканинні вироби. Найбільш дорогі і респектабельні — це шкіряні м’які меблі.

Також варто врахувати індивідуальні уподобання мешканців будинку або квартири, наскільки їм зручні такі меблі.