Знайомимося якісною продукцією від ARCOS

Бренд ARCOS як такий з’явився у 1745 році. Він виріс з невеликої приватної майстерні в одного з найбільших виробників кухонного посуду в Іспанії.

Зараз продукція, що випускається ним, користується величезним попитом по всьому світу, оскільки в ній поєднується ергономічність, бездоганні експлуатаційні характеристики та стильний дизайн. У цій статті ми зробимо огляд на кухонний посуд цієї торгової марки.

Великий вибір посуду ARCOS з доставкою по Україні

Якщо ви шукаєте, де можна придбати кухонний посуд даного іспанського виробника, на сайті arcos.com.ua/posud_dlya_kuhni представлений великий вибір посуду, призначеного для приготування: від сковорідок різного діаметру до сотейників та каструль. До кожної позиції, наведеної на сайті, ви знайдете детальний опис, що дозволить вибрати оптимальний тип посуду під конкретні потреби.

Асортимент постійно розширюється, що також дозволить кожному покупцю підібрати найменування під конкретні запити та відповідне за ціною. У каталозі представлений посуд таких серій як Forza, Kaula, Samoa та Thera. Щоб спростити вибір, на сайті передбачено зручний фільтр, за допомогою якого можна швидко відсортувати асортименти за заданим параметром. Це може бути конкретна серія, тип та обсяг найменування, діаметр, а також інші додаткові характеристики.

Менеджери інтернет магазину швидко розглянуть заявку та укомплектують замовлення. Відправлення здійснюється до будь-якого міста України.

Переваги посуду бренду ARCOS

Що стосується недоліків посуду даного виробника, то один із ключових – досить висока ціна для середньостатистичного українця. Але вона повністю перекривається довговічністю та відмінною стійкістю до зносу. Особливий попит мають сковорідки з антипригарним покриттям, які ідеально підходять для повсякденного приготування. Їхній діаметр коливається в діапазоні від 16 до 32 см, що дозволить вибрати найкраще рішення під конкретні запити.

Багато сковорідок даного бренду виготовлено з кованого алюмінію, який відмінно переносить термічний вплив. Антипригарна система QuanTanium та характеризується тим, що її складі немає потенційно небезпечних PFOA матеріалів. Окрема перевага посуду цього бренду полягає в його універсальності. Вона підходить для електричних, індукційних, газових плит будь-якої конфігурації. Саме покриття характеризується відмінною стійкістю до подряпин і добре переносить експлуатаційне навантаження.