Рідкі шпалери макс колор: гідності і нанесення

Із застосуванням рідких шпалер макс колор можна повністю перетворити приміщення, створити унікальний дизайн-інтер’єру.

Більш того, рідкі шпалери дуже практичні, зручні в застосуванні, вони не потребують спеціального догляду, а також досить прості в монтажі. Сучасний ринок пропонує продукцію в самих різних текстурах, кольорах і дизайнах, завдяки чому кожен може підібрати варіант під власний смак і оригінально оформити приміщення. Відзначимо, що завжди можна купити рідкі шпалери макс колор на https://www.domdom.com.ua/torgovye-marki/max-kolor/.

Основні переваги

Рідкі шпалери представленого типу призначені для оздоблення стін, як житлових, так і нежитлових об’єктів. Такі шпалери стануть відмінним вибором для кухні, балкона, готельних номерів, клубів, ресторанів і ін.Вони володіють прекрасними експлуатаційними якостями, здатні витримувати негативний вплив навколишнього середовища, стійкі до вологи, пару, до зносу і ін. такі шпалери часто вибирають також для оздоблення стін адміністративних будівель. Рідкі шпалери Макс Колор застосовуються в якості чистової обробки, вони дозволяють надати будь-якій кімнаті вишуканість, оригінальність, приємну і теплу атмосферу. Головними достоїнствами таких стінових оздоблювальних матеріалів можна назвати:

  • швидка підготовка;
  • паропроникність;
  • екологічність;
  • теплоізоляційні, звукоізоляційні властивості;
  • легкість нанесення;
  • ремонтопридатність та ін.

На основі рідких шпалер лежить екологічно чисте, нешкідливе сировину, завдяки чому нанести матеріал можна на стіни буквально будь-якого приміщення. Відмінні звукоізоляційні і теплоізоляційні якості дозволяють створити приємну, теплу і комфортну обстановку в приміщенні, ну паропроникність дозволяє забезпечити необхідний мікроклімат в будь-який час року. Рідкі шпалери дуже прості в нанесенні, вони не залишають швів, тому створюється максимально естетичне і гладке підставу.

Технологія нанесення

Перш тим, як нанести рідкі шпалери, їх потрібно правильно підготувати, розбавляючи водою. Відразу можна замішувати одну або кілька упаковок і підготувати склад, дотримуючись інструкції, зазначеної виробником. Оздоблювальний матеріал наноситься на стіну із застосуванням шпателя-напівтерки. Товщина нанесення повинна становити від 1 до 2 мм, а для уникнення нерівностей, рекомендується нанести матеріал по всій поверхні стіни зверху вниз або з одного кута до іншого. Правильно нанесений матеріал дозволяє отримати рівне, безшовне, декоративне покриття.