Ремонт електронних ваг в побутових умовах: що можна зробити самостійно?

Навіть найякісніші електронні ваги можуть поламатися. Це обумовлено заводським бракуванням, неправильним обслуговуванням або природним зносом.

Якщо поломка незначна, то швидше за все можна обійтися звичайним ремонтом. Але проводити його повинен тільки профільний фахівець, який на початковому етапі проведе діагностику, яка дозволить точно визначити першопричину поломки. Тому в разі будь-яких збоїв чи проблем в роботі ваг доцільно в максимально короткий термін віддати їх в майстерню.

Ми радимо сервіс електронних ваг за посиланням. Це спеціалізована компанія, яка працює з ваговим устаткуванням будь-якого типу. Досвідчені майстри з максимально короткий термін проведуть діагностику, що дозволить виявити неполадку і усунути її.

Особливості електронної начинки

Електронні ваги, все залежно від конфігурації або цільового призначення, складається з чотирьох основних елементів: тензодатчиків, дисплея, електронної друкованої плати та кнопок управління. У кожної моделі свої специфічні особливості, але наявність даних робочих вузлів характерно для ваг будь-якої конфігурації.

Найбільш проблемною частиною будь-яких ваг вважається дисплей. Самостійно його полагодити не можна. Якщо під внутрішній модуль даного типу надходить повітря, то це неминуче призводить до того, що порушується поляризація кристалів.

На практиці це означає, що екран стане повністю чорним або на ньому з’являться характерне розмиття. Ніякі гвинтики або деталі дисплея можна розкручувати. Якщо відзначені неполадки саме в його роботі, ваги потрібно відразу ж здати в ремонт.

Не менш часто виходять з ладу та кнопки, хоча в моделях ваг першого покоління їх в принципі може не бути.

Що можна зробити в побутових умовах

Якщо ваги перестали нормально працювати, починати треба з їх візуального огляду. Потрібно подивитися, чи немає по периметру корпусу тріщин, скол або інших характерних ознак деформації обладнання. Зверніть увагу на якість електричних з’єднань, наскільки вони цілісні. Всі базові робочі елементи не повинні мати дефектів.

Якщо вони є та їх видно неозброєним оком, це свідчить про серйозною механічною неполадку в роботі модуля. По можливості відразу ж віддавайте їх в сервісний центр, оскільки самостійно відновити їх цілісність не вийти. По можливості потрібно співпрацювати з сертифікованими центрами, у яких в наявності є запчастини для конкретної моделі ваг або їх виробника.